Przejdź do treści
  • Sklep
    • Kostki gitarowe
    • Wybierz pudełka
    • Kapodrastroki
    • Zestawy prezentowe
    • Prezenty dla gitarzystów
    • Christmas Gifts
    • Zobacz wszystko
  • Kostki gitarowe
  • Zestawy prezentowe
  • Zamówienia hurtowe
  • Przewodniki
  • Nasza historia
  • Wsparcie

Język

  • Sklep
    • Kostki gitarowe
      Wybierz pudełka
      Kapodrastroki
      Zestawy prezentowe
      Prezenty dla gitarzystów
      Christmas Gifts
      Zobacz wszystko
  • Kostki gitarowe
  • Zestawy prezentowe
  • Zamówienia hurtowe
  • Przewodniki
  • Nasza historia
  • Wsparcie
  • PersonalisedPicks Personalised Picks
    Zamówienia hurtowePrzewodnikiNasza historiaWsparcie

    Język

    Konto
    Koszyk
    0

    Your bag

    Twój koszyk jest pusty. Zacznij od spersonalizowanego kostki do gitary.

    Kup teraz

    You might like

    Personalizowany drewniany plecionik gitarowy
    Personalizowany drewniany plecionik gitarowy£6.95
    Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, owalne pudełko i capo
    Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, owalne pudełko i capo£28.95
    Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, pudełko w kształcie gitary i capo
    Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, pudełko w kształcie gitary i capo£27.95
    Personalizowany drewniany kapodaster do gitary
    Personalizowany drewniany kapodaster do gitary£8.95

    Zostań w kontakcie

    Nowe projekty, uzupełnione zapasy i pomysły na prezenty dla gitarzystów. Żadnego spamu, nigdy.

    Sklep
    • Christmas Gifts
    • Kostki gitarowe
    • Personalizowane kostki gitarowe
    • Paszmanka z nazwą zespołu i logo
    • Ślubne kostki gitarowe
    • Zamówienia hurtowe
    • Wybory dla szkół
    • Wybierz pudełka
    • Spersonalizowane zestawy do samodzielnego wyboru
    • Kapodrastroki
    • Personalizowane kapodastra
    • Zestawy prezentowe
    • Prezenty dla gitarzystów
    • Zobacz wszystko
    Pomocy
    • Pomoc i FAQ
    • Dostawa i zwroty
    • Przewodnik cenowy
    • Instrukcja pielęgnacji
    • Skontaktuj się z nami
    O nas
    • Nasza historia
    • Przewodniki po prezentach
    • info@vancora.uk
    PersonalisedPicks
    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • Diners Club
    • Discover
    • Google Pay
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • PayPal
    • Satispay
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa

    © 2026 Personalised Picks/ Polityka prywatności/ Polityka zwrotu kosztów/ Polityka wysyłki/ Warunki świadczenia usług/ Dane kontaktowe

    Wyszukiwanie

    Produkty

    • Personalizowany drewniany plecionik gitarowy
      Personalised walnut guitar pick engraved with a name in script Personalised wooden guitar picks in Walnut, Rosewood, Olive and White Oak

      Personalizowany drewniany plecionik gitarowy

      £6.95
    • Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, owalne pudełko i capo
      Personalised guitar gift set: engraved oval pick box, wooden pick and capo, all engraved James Oval walnut pick box engraved with a name, shown closed and open with picks

      Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, owalne pudełko i capo

      £28.95
    • Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, pudełko w kształcie gitary i capo
      Personalised guitar gift set: engraved guitar-shaped pick box, wooden pick and black capo, all engraved Jimi Guitar-shaped wooden pick box with engraved strings and name

      Spersonalizowany zestaw prezentowy dla gitarzysty: kostka, pudełko w kształcie gitary i capo

      £27.95
    • Personalizowany drewniany kapodaster do gitary
      Personalised light wood finish guitar capo engraved with initials A.B. Personalised dark wood finish guitar capo engraved with Adam and a heart

      Personalizowany drewniany kapodaster do gitary

      £8.95