Ga direct naar de content
  • Winkel
    • Gitaar Plectra
    • Kiesboxen
    • Capo's
    • Cadeausets
    • Cadeaus voor gitaristen
    • Christmas Gifts
    • Bekijk alles
  • Gitaar Plectra
  • Cadeausets
  • Grote bestellingen
  • Gidsen
  • Ons verhaal
  • Ondersteuning

Taal

  • Winkel
    • Gitaar Plectra
      Kiesboxen
      Capo's
      Cadeausets
      Cadeaus voor gitaristen
      Christmas Gifts
      Bekijk alles
  • Gitaar Plectra
  • Cadeausets
  • Grote bestellingen
  • Gidsen
  • Ons verhaal
  • Ondersteuning
  • PersonalisedPicks Personalised Picks
    Grote bestellingenGidsenOns verhaalOndersteuning

    Taal

    Account
    Winkelwagen
    0

    Your bag

    Je tas is leeg. Begin met een gepersonaliseerde gitaarplectrum.

    Shop nu

    You might like

    Gepersonaliseerde houten gitaarplectrum
    Gepersonaliseerde houten gitaarplectrum£6.95
    Gepersonaliseerd gitaarcadeauset: plectrum, ovale doos & capo
    Gepersonaliseerd gitaarcadeauset: plectrum, ovale doos & capo£28.95
    Gepersonaliseerd gitaarpakket: plectrum, gitaarvormige doos & capo
    Gepersonaliseerd gitaarpakket: plectrum, gitaarvormige doos & capo£27.95
    Gepersonaliseerde houten gitaarcapo
    Gepersonaliseerde houten gitaarcapo£8.95

    Blijf in toon

    Nieuwe designs, restocks en cadeau-ideeën voor gitaristen. Geen spam, ooit.

    Winkel
    • Christmas Gifts
    • Gitaar Plectra
    • Gepersonaliseerde gitaarplectra
    • Band- & logopicks
    • Gitaarplectra voor bruiloften
    • Grote bestellingen
    • Keuzes voor scholen
    • Kiesboxen
    • Gepersonaliseerde Pick Boxes
    • Capo's
    • Gepersonaliseerde capo's
    • Cadeausets
    • Cadeaus voor gitaristen
    • Bekijk alles
    Help
    • Ondersteuning & veelgestelde vragen
    • Levering en retourneren
    • Prijsgids
    • Verzorgingsgids
    • Neem contact met ons op
    Over
    • Ons verhaal
    • Cadeaugidsen
    • info@vancora.uk
    PersonalisedPicks
    • American Express
    • Apple Pay
    • Bancontact
    • Diners Club
    • Discover
    • Google Pay
    • Klarna
    • Maestro
    • Mastercard
    • MB WAY
    • PayPal
    • Satispay
    • Shop Pay
    • Union Pay
    • Visa

    © 2026 Personalised Picks/ Privacybeleid/ Terugbetalingsbeleid/ Verzendbeleid/ Algemene voorwaarden/ Contactgegevens

    Zoekopdracht

    Producten

    • Gepersonaliseerde houten gitaarplectrum
      Personalised walnut guitar pick engraved with a name in script Personalised wooden guitar picks in Walnut, Rosewood, Olive and White Oak

      Gepersonaliseerde houten gitaarplectrum

      £6.95
    • Gepersonaliseerd gitaarcadeauset: plectrum, ovale doos & capo
      Personalised guitar gift set: engraved oval pick box, wooden pick and capo, all engraved James Oval walnut pick box engraved with a name, shown closed and open with picks

      Gepersonaliseerd gitaarcadeauset: plectrum, ovale doos & capo

      £28.95
    • Gepersonaliseerd gitaarpakket: plectrum, gitaarvormige doos & capo
      Personalised guitar gift set: engraved guitar-shaped pick box, wooden pick and black capo, all engraved Jimi Guitar-shaped wooden pick box with engraved strings and name

      Gepersonaliseerd gitaarpakket: plectrum, gitaarvormige doos & capo

      £27.95
    • Gepersonaliseerde houten gitaarcapo
      Personalised light wood finish guitar capo engraved with initials A.B. Personalised dark wood finish guitar capo engraved with Adam and a heart

      Gepersonaliseerde houten gitaarcapo

      £8.95